Apklausa
Kaip dažnai lankotės šioje svetainėje?
 
Statistika
 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ sportinė pramoga „Linksma ir smagu pasportuoti mums kartu“

Ko gero, visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis sportas, fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, raiščius, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą ir t.t. Sportas atpalaiduoja ne tik nervų sistemą, mažina agresiją, išlaisvina iš organizmo įtampą, stresą, bet ir padeda vystyti taurias žmogaus savybes, tokias kaip ryžtas, valia. Sportuodami jaučiamės ne tik stipresni, sveikesni, žvalesni, bet ir vizualiai esame patrauklesni sau bei kitiems.
2017 m. kovo 22 d. Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ vyko „Lašiukų“ grupės ugdytiniams ir jų tėveliams sportinę pramogą „Linksma ir smagu pasportuoti mums kartu“. Sportinės pramogos tikslas: didinti vaikų ir tėvų motyvaciją užsiimant aktyvia fizine veikla, skatinti sistemingai mankštintis ir rūpintis savo sveikata, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius. Visi sportiškai apsirengę, su puikia nuotaika suėjome į salę, meninio ugdymo pedagogei I. Stravinskienei grojant „Sveikuolių himną“, kurį dainuoti padėjo ir ugdytinių tėveliai. „Lašiukų“ grupės vaikučiai pakvietė savo tėvelius kartu pasimankštinti ir atlikti judesius pagal „Kapitono Flinto“ dainą. Po to pristatėme savo grupės šūkį. Tėveliai pagal duotus žodžius taip pat sugalvojo savo „Debesėlių“ ir „Lašiukų“ komandų šūkius. Šventės metu visi aktyviai sportavo, rungtyniavo įvairiose estafetėse. O kūno kultūros instruktorė J. Dzingienė pakvietė visus pažaisti „Futboliuką“, kurio metu tiek vaikučiai, tiek tėveliai patyrė daug džiugių emocijų. Pertraukėlių metu skyrėme įvairių užduočių tėveliams, kurie turėjo suvaidinti pagal kortelėse užrašytus žodžius situacijas apie sportą, o kadangi kovo 22-oji Pasaulinė vandens diena, tai atsakinėjo į klausimus apie vandenį. Žaidėme žaidimus „Upė ir krantas“, „Draugystės ratelis“, kurių metu pasidžiaugėme, kaip gera ir smagu pažaisti, parungtyniauti su visa šeima kartu. Susėdę rateliu, apkabinę vienas kitą palinkėjome viso ko geriausio, kiekvienas rate sėdintis „masažavo“ šalia sėdinčio nugarą, pirštukais padarydami „lietutį“, paglostydami, patapšnodami. Pajutome kaip smagu daryti gera kitam, šalia esančiam, prisimindami šios savaitės akciją „Savaitė be patyčių“. Pabaigoje visus vaikučius ir jų tėvelius pakvietėme atsigerti vaistažolių arbatos su medumi.

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui Giedrės Bagdonienės inf. ir iliustr.


 
Renginių kalendorius
Vasaris 2018
P A T K P Š S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4