Akcija „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“ Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“

2017 m. balandžio pirmąją savaitę Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ pedagogai ir vaikai ruošėsi sveikatinimo akcijai „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“, skirtai Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Diskutavo tema „Bėgimas ir jo svarba fizinei ir psichinei sveikatai“, akcijos įgyvendinimui kirpo, spalvino emblemas su užrašu „Aš bėgu – 2017“.
Balandžio 7 dieną lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė rinkosi kiemelyje. Skambant linksmai dainai, šventės atidarymą paskelbė personažai Sportininkai (kūno kultūros mokytoja Ingrida Jasėnaitė, auklėtojos padėjėja Genovaitė Grušienė) ir pravedė linksmą mankštą. Po mankštos dalyviai prisistatė savo kūrybos skanduotėmis bei įtvirtino sportininkų įžadus. Visiems bėgikams išsirikiavus buvo duotas starto signalas. Dalyviai sėkmingai įveikė atstumus ir pasiekė finišą. Patiko bėgti ir vaikams, ir suaugusiems. Prie finišo linijos akcijos dalyvių laukė Sportininkai su sveikatinimo prizais – medaliais „Linksmosios kriaušytės“. Renginys suteikė daug teigiamų emocijų, nes visų veiduose matėsi šypsenos bei džiaugsmas, vyravo šilta atmosfera, girdėjosi linksmi pokalbiai ir komentarai.

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ judesio korekcijos, kūno kultūros mokytoja Ingrida Jasėnaitė inf. ir iliustr.