Paspirtukų fiesta Šalčininkų lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“

Rudeniškai šiltos ir skaisčios dienos išviliojo Šalčininkų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ mažylius į kiemą. „Kodėlčiukų“ grupės vaikai, paraginti savo auklėtojos Helenos Songin, suskubo jas išnaudoti turiningai, nuotaikingai ir įdomiai. Darželinukai vieningai nutarė – 2017 m.rugsėjo 22 d. surengti Paspirtukų fiestą. Iš pradžių mažieji aptarė saugaus važiavimo paspirtukais taisykles. Vėliau prasidėjo smagūs pasiruošimo darbai: vaikai savo transporto priemones puošė spalvotomis juostelėmis, pasidalino komandomis, sugalvojo apšilimo pratimukus, tinkančius paspirtukų šventės pradžiai. Kai baigėsi pasiruošimo darbai – prasidėjo šventė. Aštuoniolika džiugiai nusiteikusių penkiamečių sklindant linksmiems muzikos garsams išriedėjo į darželio kiemą. Šventė prasidėjo iškilmingu paspirtukų paradu. Aktyviai pasimankštinę ikimokyklinukai rungtyniavo „Greičio“ ir „Kliūčių“ estafetėse. Ech, gera buvo skrieti su vėjeliu! Smagu buvo lenktyniauti, varžytis, patirti laimėjimą ar nuoširdžiai džiaugtis draugo sėkme!
Šaunieji sportininkai buvo apdovanoti I-osios ir II-osios vietos diplomais, kiekvienam dalyviui atsigaivinti įteiktas gardžių bananų sulčių indelis.
Visų darželinukų vardu dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai už skirtas lėšas visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos „Fiziškai aktyvus nuo mažens“ įgyvendinimui. Už suteiktą finansavimą (250 EUR) buvo nupirkta 18 paspirtukų. Dabar darželinukai, išbėgę į lauką, turi galimybę rinktis sau patinkančią judrią veiklą ir treniruoti įvairias kūno raumenų grupes, lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, pratintis įveikti baimes kristi, tapti savarankiškais ir įgyti pasitikėjimo.

Šalčininkų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rimos Stankevičiūtės inf. ir iliustr.