Sportinė pramoga „Sniego diena“ pagal H. K. Anderseno pasaką „Sniego karalienė“

Ne paslaptis, kad žiemos Lietuvoje vis trumpesnės, nepastovios, daug apsiniaukusių, lietingų, vėjuotų dienų tarsi rudenį. Tačiau tai nesutrukdė 2017 m. Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ pedagogams ir Gabijos gimnazijos jauniesiems šauliams pakviesti mažųjų delfiniečių į darželio kiemą sportinei pramogai „Sniego diena“.
Įstaigos pedagogai įvairiais būdais siekia, kad judėjimas ir sportas taptų kiekvieno vaiko kasdiene veikla bei įpročiu, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Juk vaikai yra žingeidūs bei imlūs naujovėms ir trokšta džiugių akimirkų bet kokiu oru!
Daug džiaugsmo ir nepatirtų įspūdžių vaikams suteikė „senių besmegenių“ ir „varnos“ pasirodymas. „Besmegeniai“ sukėlė tikrą siurprizų, žaidimų, estafečių ir kitokių užduočių audrą. Vaikai estafečių rungtyje nešė didžiulius „ledo“ kamuolius, remdamiesi lazdomis, imitavo čiuožimą slidėmis, „senių besmegenių“ „šaudykloje“ mėtė sniego gniūžtes, žiemos dailės studijoje ant molbertų piešė senius besmegenius. Po judrių estafečių vaikai žaidė ramų žaidimą „Atspėk, kieno pirštinė?“.
Pasportavę ir linksmi visi nuskubėjo valgyti jaunųjų šaulių košės ir gerti karštos arbatos. Bendradarbiavimas su jaunaisiais šauliais įkvėpė vaikus įveikti sunkumus, o širdelėse sužadino meilės ir pasididžiavimo savo šalimi jausmus.

Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ auklėtojos kūno kultūrai Stanislavos Pundziuvienės inf. ir iliustr.