Panevėžio lopšelyje-darželyje „Sigutė“ vyko renginys „Sniegas sniegelis-mūsų džiaugsmelis“

Kalendoriuje žiema, o sniegelio vis nėra.....dejavo Panevėžio lopšelio-darželio „Sigutė“ vaikučiai, kol žiema susimylėjo ir sniegelio nepagailėjo. Tada reikėjo laukti, kol jis sudrėks ir galima bus formuoti meno kūrinius. Ir ta diena atėjo, atbildėjo. Galima buvo švęsti pasalinę Sniego dieną.
Vaikučių ir visų bendruomenės narių džiaugsmui, saulytė pašvietė ir į kiemą išviliojo. Na ir šėliojom, žiemą pasikinkę. Renginio „Sniegas sniegelis-mūsų džiaugsmelis“ sumanytojos auklėtojos Romalda Gindvilienė, Danguolė Povilaitienė, Elena Vaitkuvienė ir Rimvydė Kudrotaitė pavirto besmegenėmis, stebuklingai atgijusiomis ir bėgioti pradėjusiomis. Šėliojo, vaikučius viliojo. Ir ne tiktai. Jos įvairių užduočių prigalvojo, kur reikėjo aktyviai judėti, nė kiek vietoj nestovėti. Pramogų kraitę pažėrė, karštą arbatą virė ir gėrė. Visiems dalino, kad nesušaltų, ligos aplenktų....
Daugybę besmegenių vaikai ir auklėtojos prilipdė, skrybėlėmis, kepuraitėmis padabino. O kas jų neturėjo, tiems kibirus ir puodus ant galvų sudėjo. Visi buvo originalūs ir žavūs. Vienas net į medį įlipo ir gerokai ten svečiavosi, žemyn nukrist pavojus jo neištiko.
Visi su besmegenėmis bėgiojo, kočiojosi baltame patale. Žandai įraudo, bet šypsenos nedingo. Prieita bendros išvados: laimingi tie, kurie paragauja žiemos judėjimo džiaugsmo. Jei netingės, žiemą pramogaus, tai sveikatos daugiau įgaus ir gripas neužklups arba bus nesunkus. Judėjimas ir grynas oras nuo šiol bus nuolatinis Sigutės darželio noras.

Panevėžio lopšelio-darželio „Sigutė“ direktorės Berutės Laureckienės ir direktorės pavaduotojos ugdymui Linos Zubkienės inf., iliustr.