Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ „Mažųjų krepšinis 2018“

2018 m. kovo 8 d. vyko Marijampolės miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų priešmokyklinių grupių ugdytinių 2 prieš 2 krepšinio varžybos „Mažųjų krepšinis 2018“ Lietuvos 100-mečiui paminėti. Šiose varžybose susirinko gausus būrys darželinukų. Varžybose dalyvavo septynios Marijampolės miesto ikimokyklinės įstaigos. Vienam darželiui atsisakius dalyvauti, dvi komandos atstovavo „Vaivorykštės“ darželį.
Šio renginio uždaviniai – saugoti ir stiprinti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą, tenkinti vaikų norą aktyviai judėti, populiarinti krepšinio žaidimą, skatinti komandinio žaidimo įgūdžius ir aktyvinti darželinukus jį žaisti, formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą.
Renginį atidarė lopšelio-darželio direktorė, visiems linkėdama sėkmės, gerų emocijų bei garbingo varžymosi. Visi dalyviai buvo pakviesti nuotaikingam apšilimui, po kurio visos komandos sugužėjo į krepšinio salę.
Varžyboms teisėjavo Marijampolės žaidimų mokyklos „Akvilės krepšinio lygos“ trenerė Agnė Galeckaitė.
Jau su pirmuoju švilpuku prasidėjo atkakli dvikova, kiekvienos komandos žaidėjai stengėsi pataikyti kuo daugiau dvitaškių ir kuo sėkmingiau apsiginti. Visų varžybų metu dalyvių emocijos ir džiaugsmas buvo girdėti sporto salėje. Varžybas stebėjo priešmokyklinukų tėveliai kurie, taip pat tryško džiaugsmu ir emocijomis, palaikydami savo mažuosius krepšininkus. Pasibaigus varžyboms „Mažųjų krepšinis 2018“ ir išsiaiškinus nugalėtojus nei viena dalyvių komanda neliko neapdovanota. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei „Nacionalinės krepšinio akademijos“ marškinėliais . O prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos asmeniniais medaliais ir nugalėtojų taure.
Tikimės, kad šis krepšinio turnyras, kuris buvo skirtas paminėti Lietuvos 100-ečiui, taps mūsų darželio tradicija ir gyvuos tiek, kiek gyvuos Lietuva.

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio Vaivorykštė“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui Giedrės Bagdonienės inf. ir iliustr.