PANEVĖŽIO KASTYČIO RAMANAUSKO LOPŠELIS-DARŽELIS

ATVIROS VEIKLOS

SVEIKUOLIŠKO  RYTMEČIO : „SVEIKATA IŠ DIEVO RANKŲ: MAMA, TĖTI AŠ KVIEČIU, PASPORTUOTI DARŽELYJE KARTU“ ATASKAITA

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis gegužės 17 dieną vykdė atvirą veiklą „Sveikata iš Dievo rankų: mama, tėti aš kviečiu, pasportuoti darželyje kartu“. Sveikuoliško rytmečio tikslas-formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą kaip į sveikatinimo(si) veiklą, ugdyti norą drauge su bendraamžiais ir šeimos nariais kuo aktyviau leisti laiką. Padėti suvokti fizinio aktyvumo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

Rytmetyje dalyvavo: Panevėžio lopšelis-darželis „Gintarėlis“, Panevėžio lopšelis-darželis „Kastytis“, Panevėžio lopšelis-darželis „Pušynėlis“, Panevėžio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis, Visagino lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“ ir Kėdainių lopšelis-darželis „Vyturėlis“.

Rytmečio dalyviai  atliko bendrą mankštą, tada visų atvykusių komandų laukė kelionė prie penkių skirtingų stotelių, kuriose puikiai įveikdami kliūtis atliko įvairias užduotis: ėjo takeliu iš medžių rievių, lindo per tunelį, ėjo stora virve pristatomu žingsniu, šoko iš lanko į lanką, žaidė žaidimus „Parašiutas“, „Bokštas“.

Įveikę visas fizinį aktyvumą skatinančias užduotis, šokome linksmą bendrą draugystės šokį „Vaikai po lelijom“. Visiems dalyviams  buvo smagu vaišintis šilta arbata ir sausainiais, bendrauti, užmegzti naujas pažintis. Visi dalyviai smagiai, turiningai ir linksmai praleido laiką gryname ore ( nors tą rytmetį dalyvius pasveikino ir lietutis). Džiaugiamės, kad šis rytmetis atnešė daug teigiamų  emocijų ir lauksime,  iš dalyvių  atgalinio ryšio.  Tikimės, kad grįžę vaikai į savo darželius pasikvies savo tėčius ir mamas ar grupės draugus ir pasportuos visi kartu. Džiaugiamės pažintimi su RIĮDA „Sveikatos Želmenėliai” asociacijos narėmis ir tikimės ilgo sėkmingo  bendradarbiavimo.   Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir atsisveikiname iki kitų kartų.

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio darželio pavaduotoja ugdymui Jovita Laurinavičienė

Kategorija: Projektai