Įstaigos bendruomenė  prisijungė prie ,,Europos judumo savaitės  2020“  ir  rugsėjo 16 – 22 dienomis organizavo  aktyvias  veiklas  lauke  „Rudenėlis kviečia žaisti ir judėti“.   Šių metų tema   ,,Judumas be jokios taršos“.    Judumo savaitės  veiklose vaikai žaidė žaidimus su kamuoliais  – Kamuolio diena,  judėjo šokio ritmu.  Kiekviena grupė pasiruošė ir įveikė kliūčių ruožą,  žaidė mėgstamus judriuosius  žaidimus,  lenktyniavo  estafetėse.  Ugdėsi fizinės sąvybes:  greitis, vikrumas, ištvermė, šoklumas, judesių koordinacija  ir pusiausvyra.

        Atsižvelgiant į šių metų temą  „Judumas –  be jokios taršos“, grupėse vaikai gamino plakatus „Oro taršai – ne“. Juos eksponavo  įstaigos teritorijoje, kad Žemaičių mikrorajono bendruomenė atkreiptų dėmesį į šią problemą ir  prisidėtų prie švarios gamtos išsaugojimo.

      Minint  „Dieną be automobilio“, judumo savaitę  vainikavo renginys „Smagiai žingsniuok, judesį fiksuok“. Išbandėme įvairias transporto priemones:   „Meškučių“ grupės vaikai į renginį atriedėjo su paspirtukais,  ,,Boružiukai“ smagiai žingsniavo pėsčiomis  ir nešėsi balionus, vėjo malūnėlius, gėles.  Patys mažiausieji traukė ratuotus žaisliukus, pagamintus iš antrinių žaliavų.  Po renginio vaišinomės sultimis.  Šios savaitės veiklos suteikė daug teigiamų emocijų ir įsimintinų akimirkų.

PU mokytoja Snieguolė Rubienė

Kategorija: Renginiai