Mieli mokytojai,


linkėdami, kad grįžę po atostogų būtumėte pasiruošę kibti į darbus, kviečiame Jus į didžiausią pedagogams ir švietimo įstaigų vadovams skirtą konferenciją – ŠVIETIMO VIZIJA 2021.

Profesionalių lektorių komanda pasidalins praktiniais patarimais, naujausiais metodais, įrankiais, skaitmeninio turinio ištekliais bei suteiks galimybę diskutuoti apie tai, kaip mokysimės šiais mokslo metais. 

  Prof. habil. dr. Vilija Targamadzė kvies įsivardyti, kaip pasiekti sisteminių pokyčių savo švietimo įstaigose, kad žengtume į priekį, bet netektų suktis atgal.

 
Vaidas Arvasevičius – „Verta žinoti, kaip iš tiesų veikia motyvacijos ir savimotyvacijos mechanizmai, kad laiku sustotume „daužę savo galvą į sieną“.
Dr. Mindaugas Nefas – transformacija iš mokytojo pozicijos į švietimo įstaigos vadovo poziciją. Kaip pasiekti, kad ne tik mokytojo darbas, bet ir mokyklos direktoriaus darbo vieta būtų patraukli? 
Rūta Filončikienė pristatys IKT įrankius, kurie ne tik palengvins darbą kiekvienam pedagogui, bet, kas svarbiausia – mokiniai su nekantrumu lauks kiekvienos Jūsų pamokos. 
Raimonda Joskaudienė pasidalins BDAR teismų praktika ir įvardys, kokios būtent klaidos jau buvo padarytos bei kaip jų išvengti ateityje. 
Virginija Rekienė – reikšmingos psichologinės įžvalgos, kaip palaikyti pusiausvyrą ne tik teikiant akademines žinias, bet ir besirūpinant mokinių ir mokytojų emocine gerove.
Prof. dr. Ona Monkevičienė ir prof. dr. Alvyra Galkienė – profesorės pasidalins naujausio tyrimo rezultatais, kaip užtikrinti kiekvieno vaiko sėkmingą dalyvavimą ugdymo procese.
Toma Pargaliauskaitė – pranešėja dalinsis praktiniais metodais ir įrankiais, kurie itin vertingi ugdant mokinių kompetencijas, siekiant ne tik sėkmingų ugdymosi rezultatų, bet ir sėkmingos karjeros. 

Ir dar! Primename, kad kiekvieno dalyvio laukia ypatinga dovana – net 5 naujausių seminarų įrašai! Dovaną įteiksime konferencijos dieną. 

Jeigu nėra aiškus dalyvaujančių sąrašas, kviečiame rezervuoti bilietus el. paštu info@pedagogas.lt 

Iki malonaus susitikimo konferencijoje ŠVIETIMO VIZIJA 2021!

Kategorija: Naujienos