2020 m.  rugsėjo 23 d. įstaigos kieme vyko  Sveikatinimo akcija ,,Mažieji turistai – 2020″, skirta Pasaulinei Turizmo dienai paminėti.  Lopšelio-darželio teritorijoje buvo organizuotas turistinis žygis ,,Po Lietuvą“. Žygio metu  vaikai susipažino su įvairiomis Lietuvos vietovėmis, objektais bei  įveikė sukurtas kliūtis: ,,Miškas“; ,,Vilnius – Kaunas“; ,,Pelkė“; ,,Voratinklis“; ,,Grybai“; ,,Upė Vokė“; ,,Piliakalnis“; ,,Kabantys tiltai“.  Po turistinio žygio  lauke  vaikai gėrė  šiltą arbatą, valgė džiūvėsius ir  lauže keptas bulves.   Mažųjų ,,pelėdžiukų“  emocijas bylojo ne tik jų gera nuotaika – grįžę į savo grupes visi skubėjo dalintis  turistinio žygio įspūdžiais, o įsimintiniausias akimirkas nupiešė.

Vaikų mintys:

,,Labai patiko bėgti per akmenėlius upėje. Man pavyko neįkristi.“ (Simonas, 5 m.)

,,Man pavyko pereiti voratinklį ir neįkliūti kaip musei.“ (Simona, 6 m.)

,,Smagu kepti zefyrus prie laužo. O šiandien buvo smagu ieškoti ,,Pelkės“, nes auklėtoja taip pat nežinojo kur  ji, tai  mes  visi kartu bėgome aplink visą darželį ir mums pavyko  rasti pelkę. Visi šokinėjome kaip varlytės. “ (Aleksandra, 6 m.)

,,Buvo smagu lipti į piliakalnį ir pamatyti tolumoje mišką. Man pavyko užlipti, nors ir truputį suprakaitavau…“ (Arnas, 6 m.)

Parengė Vilniaus savivaldybės Grigiškių lopšelio-darželio ,,Pelėdžiukas“ priešmokyklinio ugdymo grupės  ,,Boružiukai“  mokytoja   Ramunė Princeva.

Kategorija: Renginiai