Daug dėmesio skiriame saugios ir palankios ugdymo(si) aplinkos kūrimui. Siekiame sukurti saugią ir funkcionalią ugdymo(si) aplinką grupėse ir lauke, kuri skatintų vaiko aktyvumą, kūrybiškumą ir žingeidumą. Mūsų ugdymo įstaigos aplinka lauke yra turtinga įvairiais augalais, medžiais. Vaikai turi galimybę gamtoje stebėti, tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, pažinti įvairiais metų laikais.

Rugsėjis vaikučius pasitiko ne tik naujais įrenginiais, bet ir naujomis edukacinėmis erdvėmis: „Emocijų kiemelis“, „Beržų alėja“, „Čia gyvena vabalai“.

Edukacinėje aplinkoje „Emocijų kiemelyje“ su vaikais galite susipažinti, patirti, atpažinti savo ir kitų emocijas, atlikti įvairias užduotėles.

„Beržų alėjoje“ susipažinsite su medžiais, jų sandara, sužinosite apie medžio (lapai, žievė, syvai ir t.t.) naudą ir kt.

„Čia gyvena vabalai“- tai senas kelmas, kuriame galite pamatyti voratinklį,  gyvenantį voriuką, blakių kareivėlius ir kt. Taip pat susipažins su ant kelmo augančiomis samanomis, kerpėmis. Vaikai galės stebėti, tyrinėti per padidinimo stiklą kelmo gyventojus vabalus, o po to juos atrasti ir pažinti įvairiose knygose, enciklopedijose.

Kiek pasivaikščioję atrasite ir didingą liepą. Šis medis – tikra puošmena. Priėję apkabinkite, prisiglauskite, patyrinėkite jo kamieną, lapų vainiką… Prisėdę liepos užuovėjoje ar pavėsyje paskaitykite apie medžio žiedų naudą ir kt.

Kviečiame visus apsilankyti: „Emocijų kiemelis“, „Beržų alėja“, „Čia gyvena vabalai“.

Info -Vilniaus l/d. „Delfinukas“  direktorės pavaduotoja ugdymui G. Pečiulienė.

Kategorija: Naujienos