Vasaros pradžia Šalčininkų lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ buvo paminėta labai nuotaikingai, smagiai, džiaugsmingai ir tikrai linksmai. Visi lopšelinukai, ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, mokytojos ir kiti darželio darbuotojai iš ryto pasipuošę skirtingais bei originaliais vasaros atributais išėjo į šventiškai, vasariškai papuoštą darželio sporto aikštelę, kurioje nekantraudami laukė ateinančios „Vasaros“. Akys raibo nuo įvairiaspalvių, kūrybiškų bei akį traukiančių kostiumų, kuriais buvo aprengti bei pasipuošę ir darželio vaikai, ir jų mokytojos. Saulės zuikučiai, spalvingos gėlės, žiogeliai, drugeliai, bitelės, vabaliukai, varlytės atspindėjo tikrą vasarą ir tai jie atliepė atlikdami dainas, šokdami įvairius šokius bei ratelius. Vaikų šypsenos, energija, švytinčios akys šokant ir dainuojant (pagaliau rodantis bei šviečiant vasariškai saulutei) parodė vaikų džiaugsmą bei gerą ūpą sulaukus vasaros bei vaikučių dienos. Ne paslaptis, kad būtent pirmąją vasaros dieną yra švenčiama visų mūsų Vaikučių diena! Tam darželio ugdytiniams buvo parengta staigmena – fejerverkas! Kiek žibančių žvilgsnių tą fejerverką stebėjo! Na, o pakvietus „Vasarai“ pašokti bendrą šokį, kurį šoko ir dideli, ir maži šventės dalyviai, skambus juokas ir džiūgavimų skambesys dar labiau visus subūrė pasidžiaugti surengta švente. Tuo staigmenos nesibaigė. Visiems surengtos „pievos gyventojų“ dalyviams buvo išdalinti krepšeliai su gardžiomis, kvepiančiomis uogomis, kurias galėjo pasimėgaudami ragauti savo šventiškai papuoštose darželio aikštelėse.

Taigi šventės pramogos, žaidimai persikėlė į grupių aikšteles. Kiekvienos grupės vaikai pūtė muilo burbulus, gaudė balionus, piešė kreidelėmis, akvarele ant plėvelės, smagiai žaidė liaudies ir kitus žaidimus, dalyvavo estafetėse, rungtynėse, kūrė darbelius iš rastų gamtinių medžiagų. Pramogų buvo apstu, kurių metu visi patyrė daug puikių ir nepakartojamų akimirkų. Smagiausia ir daug teigiamų, džiaugsmo emocijų nešina staigmena buvo skanaujami ledai, kuriuos „Vasara“ išdalino ir pavaišino mūsų ugdytinius.

Šventė buvo kupina gerų emocijų, pilna staigmenų. Tad vasara kartu su Vaikų diena buvo sutikta nuoširdžiai, su džiaugsmu, pozityvia nuotaika, šypsojosi visi. Taigi vasarą pasitikome džiugiai, nuotaikingai ir aktyviai!

Diana Šilobritaitė, Šalčininkų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kategorija: Renginiai