Antrus metus Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ darželio pedagogai ir vaikai prisijungia prie renginio „Pasaulinė sniego diena“, kurią koordinuoja nacionalinės Lietuvos „Sportas visiems“ ir „Gimnastika visiems“ asociacijos. Renginio tikslas – padidinti susidomėjimą žiemos sportu. Ši diena orientuota į šeimas ir visus mėgstančius sniegą, pramogas ir aktyvų gyvenimo būdą. Saulėtą 2019 m. sausio 23-osios dieną darželio kieme gerai nusiteikę renginio dalyviai atliko visuotinę mankštą, žaidė ledo ritulį, įveikė rogučių trasą, dalyvavo įvairiose estafetėse ir atliko kitas netradicines sportines užduotis. Vaikams rungtyse padėjo Zuikis (auklėtoja Onutė Zavistauskienė).
Mūsų sporto šventės tikslas buvo pasimėgauti žiemos pramogomis: smagiai ir sveikai praleisti laiką lauke, išmokti naujų netradicinių žaidimų, neturint įprasto inventoriaus, bei skatinti būti aktyviais, kūrybingais, gebančiais bendrauti ir bendradarbiauti. Pavaduotoja ugdymui Daiva Markovienė dalyvių komandas apdovanojo asociacijos „Sportas visiems“ įsteigtais diplomais.
Šventė baigėsi, bet sniego žada dar daug, todėl labai tikimės, kad užsikrėtę gera nuotaika vis daugiau mūsų bendruomenės narių ištrauks rogutes ir smagiai pratęs aktyvią veiklą gamtoje ir džiaugsis žiema.

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės Rimos Šalaševičienės, neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) pedagogės Daivos Rusteikienės inf. ir iliustr.

Kategorija: Renginiai