Sveikos gyvensenos įpročius svarbu suformuoti dar vaikystėje, kai organizmas auga – tuomet yra didelė tikimybė, kad jie išliks visą gyvenimą.

 Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Vaivorykštė“ „Lašiukai“ grupės mokytojos spalio 17 dieną su ugdytiniais ir jų tėveliais savanoriais, organizavo ekskursiją į  Marijampolės  visuomenės sveikatos biurą. Mus pasitiko visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą Ramutė Kunigiškienė. Ji papasakojo, kad ši įstaiga yra atsakinga už visuomenės sveikatos stiprinimą mūsų mieste. Ugdytiniai sužinojo, kad visuomenės sveikatos biuro specialistai organizuoja higienos įgūdžių, pirmosios pagalbos mokymus, organizuoja įvairius sveikatos mokymo ir ugdymo renginius.

Specialistė Ramutė pakvietė visus į salę, kurioje pravedė  su vaikais ir tėveliais fizinio aktyvumo užsiėmimą, kurio metu atliko kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimus klausantis „Skambančio indo“. Visi aktyviai ir noriai sportavo ant kilimėlių, sveikai leido savo laisvalaikį.  Didžiulį įspūdį paliko meditacinis indo skambesys, kurio klausantis vaikai su tėveliais  pasinėrė į fantazijų ir svajonių pasaulį.

Ekskursijos metu ugdytiniai ne tik įgijo žinių apie sveiką gyvenseną, bet ir grožėjosi nuostabiais rudens vaizdais, džiaugėsi gražia spalvota gamta, patyrė daug džiugių emocijų.

Džiaugiamės, kad mūsų grupės tėveliai aktyviai dalyvavo, nes ikimokyklinio amžiaus vaikams labai svarbus tėvų pavyzdys. Sportuojant kartu galima ne tik pasirūpinti savo sveikata, bet ir smagiai leisti laiką darnios šeimos rate.

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio ,,Vaivorykštė‘‘  direktoriaus pavaduotojos ugdymui Giedrės Bagdonienės inf. ir iliustr.

Kategorija: Renginiai