Marijampolės lopšelis-darželis Vaivorykštė” buvo įtrauktas į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės masinio futbolo programos Sugrąžinkime vaikus į stadionus 2009 metų projektą Futboliukas”. LFF ir mūsų įstaiga pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Gavome būtiną žaidimo inventorių – futbolo vartus, kamuolius, aprangą vaikams ir trenerei.

Projekto pagrindinis tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę ,,smagaus futbolo žaidimo koncepciją, suteikti vertingos žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairius jų talentus. Futboliukas – paprastas, patalpose žaisti tinkantis žaidimas (3×3 į mažus vartus), jam nereikia didelės sporto salės. Projekto šūkis skelbia: čia svarbu ne ūgis ir netgi ne smūgis.
rojektą pradėjome įgyvendinti 2010 m. sausio mėn. Sudarytas projekto vykdymo planas 2010 metams, kuriame numatėme vykdyti projektą ne tik savo įstaigoje, bet ir įtraukti Marijampolės apskrities bei savivaldybės ikimokyklines įstaigas.
2010 m. vasario 25 d. vyko atviras Futboliuko turnyras 3×3, dalyvaujant LFF projektų vadybininkui Vaidotui Rasteniui, žiniasklaidai, Marijampolės sav. sporto skyriaus vadovams bei futbolo centro atstovams. Atvirame turnyre pareiškė norą dalyvauti ir mūsų partneriai – Kazlų Rūdos lopšelio-darželio Pušelė ugdytiniai bei pedagogai, mūsų ugdytinių tėveliai.
Apie turnyrą 2010 m. vasario 2d. rašė Marijampolės apskrities laikraštis Suvalkietis, turnyrą filmavo Marijampolės televizija.
    

Direktorės R. Kaleinikienės, sveikatos ugdymo konsultantės V. Cironkienės inf. ir iliustr.
 

Kategorija: Renginiai