Panevėžio lopšelis-darželis „Sigutė“ garsėja, kaip sveiką gyvenimo būdą propaguojanti ir taikanti visose gyvenimo srityse ugdymo institucija. Spalis-sveikatos stiprinimo mėnuo, todėl dar aktyviau įsijungėme ir organizavome sveikatinančias įvairias veiklas. Darželyje visus metus vyksta judriosios estafetės, kurais su auklėtojomis organizuoja geranoriškas treneris Paulius. Taip pat visi vaikai ir suaugusieji džiūgauja turėdami puikų krepšinio trenerį Beną, tikrą savo darbo faną.
2018 m. spalio 24 d. Benas atsivedė liūtuką Akimą, kurį gabeno net iš Afrikos. Smagių sportinių draugiško krepšinio užsiėmimų metu liūtukas kartu žaidė, kamuolį mėtė ir draugiškai bendravo su visa darželio komanda. Tokios žaidybinės situacijos, kai ateina personažai, labai pradžiugina vaikus, paskatina juos dar aktyviau sportuoti. Sportas ypač reikalingas dabartiniams Z kartos vaikams, kurie sunkiau sukaupia dėmesį į ilgiau trunkančias veiklas, nenusėdi vietoje. Tikimės, kad sportinių pramogų vis daugės, sveikata gerės ir visi bus laimingi.

Panevėžio lopšelio-darželio „Sigutė“ direktorės Berutės Laureckienės, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Linos Zubkienės informacija ir sekretorės Jolitos Naravaitės nuotraukos.

Kategorija: Renginiai