Metų laikas ir oras nėra kliūtis sportuoti ar džiaugtis vaikiškomis, neatrastomis linksmybėmis. Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“. Projekto organizatoriai: LTOK ir RIUKKPA.
2019 m. vasario 19 d. praūžė projekto „Mažųjų žaidynės“ I-asis etapas, kurio tikslas buvo – didinti ugdytinių fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį poreikį judėti, skatinti pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
I-me „Mažųjų žaidynių“ etape dalyvavo visi įstaigos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučiai. Buvo labai smagu, kad prie projekto vykdymo prisijungė tėveliai, bei kiti bendruomenės nariai. „Mažųjų žaidynės“ pradėtos nuotaikinga mankštele. Lauke buvo organizuotos nesudėtingos, dinamiškos estafetės, naudojant tradicines sporto priemones, judrieji ir komandiniai žaidimai.
Tai buvo smagi šventė vaikams ir pedagogams, suteikusi naujų potyrių. Tokios valandėlės teikia vaikams džiaugsmą, žinias, įsimintinas akimirkas, pačias geriausias emocijas.

Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui Ritos Sinkevičienės inf. iriliustr.

Kategorija: Renginiai