Nacionaliniu ir vietos lygiu balandis skelbiamas sveikatos mėnesiu. Gargždų lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“, atsiliepdamas į kvietimą, paskelbė įstaigoje akciją ,, Mes – Žemės vaikai“.
Ugdytiniai sveikatos valandėlėse ,,Smalsučio pamokėlės“ bandė atsakyti į klausimus: ar visi seni daiktai yra šiukšlės? Kas yra atliekos ir kaip jas rūšiuoti? Kaip pratęsti senų daiktų gyvenimą?
Vyresnieji ugdytiniai dalyvavo Minijos slėnio švarinimo akcijoje ,,Aš noriu švarios Lietuvėlės“.
Kolektyvinių darbų – plakatų parodoje ,,Laiškas Žemei“ ugdytiniai meno priemonėmis išreiškė žmogaus ir gamtos pasaulio harmonijos suvokimą. Su plakatais ,,Laiškas Žemei“ dalyvausime Lietuvos vaikų ir jaunimo akcijoje ,,Sveikos dienos“. Akciją rengia Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras.
Ugdytiniai ir jų tėveliai aktyviai dalyvavo parodoje ,,Antrasis daiktų gyvenimas“. Iš plastmasinių, stiklinių buteliukų, įvairių pakuočių gamino žaislus, konstravo lėktuvus, mašinas, robotus, gyvūnus ir kt.
Sveikatos mėnesio akciją užbaigė pedagogių gerosios patirties sklaida. Pedagogės dalijosi patirtimi, kaip organizuoti sveikatos saugojimo kompetencijos ugdymą, kad jis būtų vaikams patrauklus, skatinantis pažinimo motyvaciją, kūrybiškumą.
Pedagogės pristatė grupių sveikatos ugdymo projektus ir lankstinukus sveikatinimo temomis.
Gargždų l./d. ,,Ąžuoliukas“ Angelės Račkauskienės inf. ir iliustr.