Jau antrus metus iš eilės Pasvalio P.Vileišio gimnazijos sporto salėje rengiama šeimų sportinė pramoga ,,Pagauk Kalėdas… 2“. Tai baigiamasis Olimpinės kartos projekto „Sportas – sveikata, tad sportuokim visada“ renginys.  Kasmet į šventę susirenka vis daugiau šeimų, kurios ne tik kartu prasmingai leidžia laisvalaikį su savo vaikais, bet ir susipažįsta su naujomis Lopšelyje-darželyje rengiamomis  veiklomis. Ši šventė – tai gerų emocijų, judesio ir draugystės renginys.

Sportinę pramogą pradėjome skambiu prisistatymu, linksma ritmine ,,Nykštukų mankštele“. Renginį papildė ir vaikus džiugino smalsuolis Nykštukas, kuris kartu su vaikais stengėsi atlikti visas užduotis, juos padrąsindamas, paskatindamas. O sportines užduotis pristatė vaikų mylimas mokytojas Audrius. Komandos, pasipuošė skirtingų spalvų marškinėliais – buvo ryškios ir spalvingos. Vaikai  rungtyniavo pernešdami sniego gniūžtes ir snaiges iš vieno lanko į kitus, tėveliai vaikus ,,vežė“ rogėmis iki stotelės. Ši rungtis vaikams suteikė ypač daug džiaugsmo, juoko. O norėdami pagauti ,,Kalėdas“ vaikai ir tėveliai turėjo įveikti dar daugiau kliūčių. Finalinis akordas – tėvelių kvadrato varžybos, o vaikai ,,sirgo“ už savo tėvelius. Pralaimėjusių nebuvo. Visus lydėjo puiki nuotaika, azartas, ir Kalėdas mes vis tik ,,pagavom“!..

Šis šeimų susitikimas – tai ne tik šurmulingos varžybos, bet ir šeimų susiėjimas – šeimos nariai, artimieji padeda užaugti, suteikia stiprybės įveikti kliūtis ir drąsos priimti iššūkius, o kiekviena akimirka, praleista kartu su šeima primena, kad šeima – didžiausia vertybė.  Kaip tikri olimpiečiai visi vaikai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, o kiekviena komanda –  taure.  

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vida Praniauskienė ir Gražina Dirsienė

Kategorija: Renginiai