Nors už lango merkia vis įkyresnis ruduo, nors medžiai barsto pavargusius lapus, bet egzistuoja daugybė priežasčių, dėl ko galėtume mylėti rudenį. Vieną tų priežasčių – mes turime daug laiko pabūti kartu vieni su kitais ir pasisemti  sveikatos gurkšnio.

Spalio 10 d. vaikų lopšelio – darželio „Vaivorykštė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Nijolė Piliponienė ir Rasa Savickienė pakvietė visą darželio bendruomenę  į rudeninę-sportinę pramogą  „Rudenėlio takučiu bėgu rinkti aš spalvų“.

Šiais metais  rudenėlio šventę organizavome kitaip: vaikai daug judėjo, atliko užduotis, žaidė muzikinius žaidimus, vyravo džiugi nuotaika.

Šio renginio tikslas – lavinti vaikų fizines savybes, tenkinti poreikį judėti, pratinti prie komandinės veiklos, užtikrinti teigiamas emocijas žaidžiant bendrus žaidimus.

Visus drauge  į gražų būrį susirinkti ir kartu smagiai pasilinksminti sukvietė  “šeimininkas“ ir “šeimininkė” – mokytojos Rasa ir Nijolė.

Šventė prasidėjo “Rudens madų šou”, kuris neleido suabejoti rudens grožiu, o tuo pačiu ir ugdytinių tėvelių fantazija ir išmone. Vėliau šventės šeimininkai kvietė vaikus į talką. Visi “skynė obuoliukus”, “kasė bulves”, žaidė “moliūgų futbolą”, mėtė “obuolius per tvorą”. Šventėje nestigo linksmybių, šokių, ratelių. “Nusivalę batukus” (šlepečių šokis), vaikai, padedant mokytojoms, iš klevo lapų girliandų rišo ilgiausią rudeninį kirmėliuką, kuris tarsi rudeninis talismanas saugos ir vienys mus visą laiką.

Pasigirdus stipriam vėjui ir paskutiniam griaustiniui, prasidėjo smarkus rudeninis lietus (garsai). Visi šventės dalyviai išskubėjo. Liko tik salę puošę ugdytinių ir jų tėvelių bei pedagogių sukurti įvairiausi darbeliai iš rudens gėrybių ir tyla…

Jei įsiklausysite, išgirsite… Tas garsas, kai krenta lapai – tai žiemos žingsniai…

Šventės akimirkas rasite:

Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojų  R. Savickienės ir N. Piliponienės inf. ir iliustr.

Kategorija: Renginiai