Tai –  neįprasta ir įvairius jausmus sukelianti diena. Man ji Šventa…Patriotiška… Kaip ir kiekvienas Lietuvos pilietis pagalvoja, ar šiandien taip pat pasielgtų? Noriu tikėti, kad galbūt…Tačiau ikimokyklinukams tai sunku perteikti. Tikėjimas įkvepia ir skatina veikti. Šiandien, kai mes nepriklausome kitiems, beveik viskas priklauso nuo mūsų. Ir mūsų pedagogų pareiga ugdyti patriotiškumą mažų vaikų širdyse.

Panevėžio lopšelio- darželio „Puriena“ priešmokyklinių „Pelėdžiuko“ ir „Vabaliuko“ grupių vaikai vedini pedagogių: Jolantos Aleknavičiūtės, Loretos Jatautienės, Justinos Čielės  bei auklėtojos padėjėjos Pranės Šimoliūnienės, rinkosi šios dienos paminėti į mikrorajono vaikų biblioteką „Žalioji pelėda“.

Po trumpo įžanginio pokalbio vaikai pasižiūrėjo filmuką apie šią atmintiną dieną ir pasigamino po Neužmirštuolę – Sausio 13-osios simbolį.

Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės, auklėtojos ekspertės Jolantos Aleknavičiūtės inf. bei iliustr. Jolantos Aleknavičiūtės ir bibliotekos „Žalioji pelėda“

Kategorija: Renginiai