2019 m. gegužės 15 dieną Alytaus lopšelis-darželis „Girinukas“ aktyviai paminėjo Pasaulinę orientavimosi sporto dieną. Gyvendami miško apsuptyje turime puikią galimybę išbandyti savo jėgas šioje sporto šakoje. Draugaudami ir bendradarbiaudami su Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionu, pakvietėme juos kartu sudalyvauti šioje sportinėje dienoje. Labai džiaugiamės, kad prie bendruomenės renginio prisijungė kariuomenės šauktiniai, kurie vaikams pademonstravo atsineštus žemėlapius, kompasus, mokino, kaip jais naudotis.
Šios dienos idėja: pristatyti visiems orientacinį sportą, pažinti darželio teritoriją naudojant žemėlapį su nuotraukomis ir paruoštomis užduotimis. Praktiškai išbandytų ir sužinotų, kaip įdomiai ir smagiai galima leisti laisvalaikį, daugiau judėtų, tuo stiprindami savo sveikatą. Kariuomenės šauktiniams buvo didelis iššūkis surasti visus kontrolinius punktus. Bet į pagalbą jiems atėjo mažieji „girinukai“. Varžydamiesi visi patyrė daug džiugių netikėtų pilnų jaudulio akimirkų. Džiaugiamės ir didžiuojamės gražia draugyste.

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės Rimos Šalaševičienės, neformaliojo švietimo (kūno kultūra) pedagogės Daivos Rusteikienės inf. ir iliustr.

Kategorija: Renginiai