Mažeikių lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė, įgyvendindama sveikatos ugdymo ir fizinio aktyvumo lauke skatinimo projektą „Rudens žaidynės 2018“, organizavo sportinį renginį „Lauke judu – sveikas esu“. Jo tikslas – prisidėti prie šeimų su vaikais aktyvaus gyvenimo būdo lauke skatinimo, išgyventi pasitenkinimą fizine veikla ir gražiais tarpusavio santykiais su tėveliais ir socialiniais partneriais.
Po pietų miego rudeniškai šilti orai darželio ugdytinius išviliojo į lauką, kur Mažeikių sporto asociacijos „Žemaitis“ atstovai organizavo popietinę mankštą. Šalia darželio esančiame „Kalnėnų“ pagrindinės mokyklos stadione mažųjų dalyvių ir jų tėvelių laukė įvairūs sportiniai netikėtumai: paspirtukų varžybos, draugystės estafetės, spalvoto parašiuto linksmybės. Rungtys organizuotos atsižvelgiant į vaikų fizinį pajėgumą, pomėgius, norus. Darželio beržynėlyje socialiniai partneriai iš VŠĮ „Gerovė visoms kartoms“ kvietė vaikučius įveikti palapinių labirintus, pabendrauti.
Fizinis aktyvumas yra vienas pačių svarbiausių ugdymo būdų palaikyti reikiamą fizinę ir emocinę sveikatą, o dalyvavimas bendroje sportinėje veikloje suteikia vaikams daug džiugių emocijų, ugdo ir stiprina tarpusavio santykius. Tik gerasis tėvų pavyzdys formuoja tinkamus sveikos gyvensenos ir sporto įgūdžius, o pedagogų didžiausias noras yra, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Mažeikių lopšelio-darželio „Berželis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogės Ilonos Gorelytės inf. ir Monikos Bričkutės iliustr.

Kategorija: Renginiai