Apie vaikystę suaugusiam žmogui kalbėti malonu, nes tai grąžina prisiminimus į patį nerūpestingiausią metą… O 2014 m. Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ mažieji lopšeliukai „Voveriukai“ iškart kibo ne prie kalbų, o prie… DARBŲ!
Į pagalbą su idėja atskubėjusią Elžbietos mamytę – Vilniaus kolegijos dizaino studijų dėstytoją Jurgitą maloniai sutiko gausus būrys smalsių vaikučių. Visi kartu ruošėme „Vaikystės upę“: čiupome popierinį jos kraštelį ir tiesėme per visą „Voveriukų“ grupę.
Ši upė nepaprasta, ji ypatinga tuo, kad į ją įlipę vaikai nesušlampa kojyčių ir gali piešti spalvotomis kreidelėmis save bei pačias gražiausias mintis, sklindančiais tiesiai iš vaikystės!
Nusiteikimas kūrybinei veiklai plaukė iš vaikų, juos atlydėjusių mamyčių, močiučių ir pačių pedagogių.
Popierinę upę vaikai tučtuojau pavertė gyva, žaisminga ir labai spalvinga, įmaišę pliūpsnį juoko, saują vaikiško nerūpestingumo ir visą glėbį saviraiškos!

Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės Romos Žilionienės inf. ir iliustr.

Kategorijos: Renginiai